logo2018

Dla publiczności

Zapraszamy do Term Rzymskich w Pałacu Saturna w Czeladzi, gdzie w dniach 31.05-03.06.2018 odbędzie się spektakularne wydarzenie w świecie saunowym – Mistrzostwa Polski Saunamistrzów, organizowane w Termach już po raz szósty. O miano zwycięzcy rywalizować będą najlepsi Saunamistrzowie z obiektów saunowych w całej Polsce, wyłonieni w 3 Turniejach SaunaCUP. 
 
Najważniejsze informacje:

 Wyjątkowa gratka dla wszystkich miłośników sauny. Około 150 SEANSÓW SAUNOWYCH PODCZAS 4 DNI MISTRZOSTW W 4 SAUNACH JEDNOCZEŚNIE!

 • Świątynia Saturna – seanse w ramach VI Mistrzostw Polski Saunamistrzów
 • Sauna Cezara, Sauna Kleopatry i Świątynia Wenus - seanse pokazowe niespodzianki 
 • Sauna Kleopatry i Świątynia Wenus – seanse zgodnie z częściowym programem Term Rzymskich

KONKURS NA SAUNAMISTRZA PUBLICZNOŚCI - 20 osób z publiczności, która będzie na żywo oglądać seanse mistrzowskie w Świątyni Saturna będzie również głosować. Osoby te zostaną losowo wybrane przez osobę wpuszczającą Publiczność do sauny i otrzymają karty do głosowania. Najlepszy i najgorszy wynik zostanie odrzucony, a spośród 16 innych zostanie obliczona średnia punktacja. Na jej podstawie zostanie rozstrzygnięty konkurs na Saunamistrza Publiczności, a nagrody ufunduje Polskie Towarzystwo Saunowe. 

Aby zobaczyć wszystkie seanse polecamy zakupić:
Bilet Platynowy (3 dni Mistrzostw (czwartek-sobota) z wejściem od strony VIP + udział w Nocy Saunowej + 2 posiłki dziennie w postaci bufetu i woda bez ograniczeń + udział we wszystkich seansach)

Bilet Złoty (3 dni Mistrzostw (czwartek-sobota) + udział w Nocy Saunowej + udział we wszystkich seansach)

W kwalifikacjach, które odbędą się w czwartek i piątek oraz w sobotnich finałach Zawodnicy konkurecji indywidualnej będą startować naprzemiennie z drużynami - zawodnik indywidualny, drużyna, zawodnik indywidualny, drużyna, itd.  Przy zakupie biletów całodniowych w przedsprzedaży, uprawniających do wejścia na co drugi seans będzie możliwość zadeklarowania, w których seansach (indywidualnych czy drużynowych) chce się brać udział.

Będzie także możliwość zakupienia na miejscu wejściówki na pojedynczy seans mistrzowski w cenie 7 zł (czwartek i piątek) lub 10 zł (sobota).

 

PAKIETY Z NOCLEGAMI (opis i cennik pakietów dostępny TUTAJ)

Przygotowaliśmy dla Gości PAKIETY MISTRZOWSKIE  z 2 lub 3 noclegami ze śniadaniem w dwóch wersjach:

 • PAKIET MISTRZOWSKI GOLD:
 • udział we wszystkich seansach w ramach VI Mistrzostw Polski Saunamistrzów, możliwość wejścia do Term i korzystania z atrakcji oraz seansów mistrzowskich w dzień przyjazdu od 10:00; udział w Mistrzowskiej Nocy Saunowej 02.06.
 • PAKIET MISTRZOWSKI PLATINIUM:
 • obiady i kolacje, udział we wszystkich seansach w ramach VI Mistrzostw Polski Saunamistrzów, możliwość wejścia do Term i korzystania z atrakcji oraz seansów mistrzowskich w dzień przyjazdu od 10:00; udział w Mistrzowskiej Nocy Saunowej 02.06.

 

WEJŚCIÓWKI NA MISTRZOSTWA
 • Bilet jednodniowy (kupowany na wybrany, określony przy zakupie dzień Mistrzostw):
  Do 20.05 - w przypadku dużej ilosci Gości podział na 2 grupy i wejście na co drugi seans
  70 zł/os - wejście od 10:00 do 16:00 (czwartek, piątek)

  80 zł/os - wejście od 16:00 - 22:45 (czwartek, piątek)

  110 zł (130 zł wejście VIP)/os (czwartek, piątek)

  140 zł (160 zł wejście VIP)/os (sobota)
 • Od 21.05-  w przypadku dużej ilosci Gości podział na 2 grupy i wejście na co drugi seans
  80 zł/os - wejście od 10:00 do 16:00 (czwartek, piątek)
  90 zł/os - wejście od 16:00 - 22:45 (czwartek, piątek)
  130 zł (150 zł wejście VIP)/os (czwartek, piątek)
  160 zł (180 zł wejście VIP)/os (sobota)
 • Bilet ZŁOTY 3-dniowy + Mistrzowska Noc Saunowa (od czwartku do soboty, obejmuje udział w Mistrzostwach przez cały czas ich trwania + Noc Saunową 02.06, wejście recepcją dolną, udział we wszystkich seansach)
  Do 20.05
  490 zł zamiast 820 zł 
  Od 21.05
  630 zł zamiast 960 zł 
 • Bilet PLATINIUM 3-dniowy wejście VIPMistrzowska Noc Saunowa + wyżywienie (od czwartku do soboty, obejmuje udział w Mistrzostwach przez cały czas ich trwania + Noc Saunową 02.06 + wejście recepcją VIP + wyżywienie (2 posiłki dziennie w postaci bufetu w sali konferencyjnej + woda bez ograniczeń), udział we wszystkich seansach)
  Do 20.05
  650 zł zamiast 1150 zł 
  Od 21.05
  790 zł zamiast 1270 zł 
Wejściówki na Mistrzostwa można kupić można na miejscu w recepcji Term Rzymskich lub w sklepie internetowym www.sklep.termyrzymskie.eu:
 
Wejściówka obejmuje udział w roli widza w VI Mistrzostwach Polski Saunamistrzów 2018 oraz możliwość korzystania z całego kompleksu Term Rzymskich (saun, łaźni i basenów).
 • W sobotę 02.06 obiekt czynny dla Gości do godziny 21:30. O godzinie 22:00 rozpoczęcie Mistrzowskiej Nocy Saunowej za dopłatą. 
 • W każdy dzień Mistrzostw obiekt będzie otwarty od 09:45.
 • W przypadku dużej ilości osób Goście Mistrzostw zostaną podzieleni na dwie grupy, będą mogli uczestniczyć w co drugim seansie mistrzowskim oznaczonym kolorem opaski. W razie wolnych miejsc możliwość uczestnictwa w seanse drugiej grupy.
 • W pozostałych saunach będą się odbywały seanse saunowe wykonywane przez Saunamistrzów z całej Polski.
 • Nie gwarantujemy udziału we wszystkich seansach.
 • Istnieje możliwość uczestnictwa w Mistrzowskiej Nocy Saunowej w sobotę 02.06 (impreza specjalna zorganizowana dla wszystkich Saunamistrzów). Dopłata za udział 100 zł/os. (do 20.05, od 21.05 - 120 zł/os.) (70 zł dla Gości apartamentów). Cena obejmuje wspólną zabawę, seanse saunowe, pokaz fajerwerków i poczęstunek z pieczonym prosiakiem w godzinach 22:00 do 02:00). Udział płatny osobno, nie obejmuje wejścia na Mistrzostwa.
 • W dniach Mistrzostw nie będą obowiązywać zniżki dla dzieci, nie ma również możliwości realizacji upominków, zaproszeń i kuponów Groupon.
 • W dniach Mistrzostw będzie można wykupić wejściówki na 1, 2, 3, 4 godz. i na cały dzień według obowiązującego cennika bez możliwości korzystania z seansów prowadzonych w Świątyni Saturna w ramach Mistrzostw.
 • Będzie możliwość zakupienia na miejscu wejściówki na pojedynczy seans mistrzowski w cenie 7 zł (czwartek i piątek) lub 10 zł (sobota).
 • Dopłata do udziału w Mistrzostwach dla Gości wynajmujących Apartamenty – 80 zł/os za każdy dzień Mistrzostw (wejście na co drugi seans). Możliwośc korzystania z seansów w godzinach trwania doby hotelowej. 

 

PROGRAM MISTRZOSTW:

Czwartek 31.05

         10:00 Uroczyste otwarcie VI Mistrzostw Polski Saunamistrzów 2018
10:15 - 22:30 Kwalifikacje Indywidualne i Drużynowe - start naprzemiennie
Piątek 01.06
10:15 - 22:30 Kwalifikacje Indywidualne i Drużynowe - start naprzemiennie
Sobota 02.06
10:30 - 19:00
Finały indywidualne (6 Zawodników) + Finały Druźynowe (6 Drużyn) - start naprzemiennie
20:30 Ogłoszenie wyników, dekoracja Zawodników, rozdanie nagród
22:00 - 02:00 Mistrzowska Noc Saunowa
Niedziela 03.06
12:00 - 19:30 Pokazy seansów mistrzowskich
   
 
 
Zasady oceniania i głosowania:
Saunamistrzowie będą oceniani w następujących kategoriach:
 1. Profesjonalizm Saunamistrza i ogólne odczucia
 2. Wzrost temperatury podczas seansu i rozprowadzanie ciepła
 3. Techniki wachlowania 
 4. Zapachy i ich dozowanie
 5. Temat i jego spójność z seansem oraz elementy show
 6. Emocje, kreatywność i atmosferaSynchronizacja i współpraca – TYLKO KONKURECNCJA DRUŻYNOWA

Saunamistrz może zdobyć od 0 do 10/15 punktów za każde kryterium od każdego członka Jury, będącego na danym seansie. Maksymalna możliwa liczba punktów do zdobycia to 80 pkt. w konkurencji drużynowej i 70 pkt. w konurencji indywidualnej. Maksymalnie 10 pkt można zdobyc w kryteriach 1,2,4,6 i 7, natomiast max. 15 pkt. sędzia może przyznać w kryteriach 3 i 5.

Saunamistrzowie będą oceniani przez Sędziów oraz Publiczność. Natomiast głosy Publiczności nie będą liczone do punktacji, ale do oddzielnej konkurencji na Saunamistrza Publiczności. 

Każdy z sędziów głosuje samodzielnie, zapisując punkty na swoich kartach do głosowania. Wszyscy członkowie mają równe prawa do głosowania. Na każdym seansie będzie 5 Sędziów, z wszystkich 5 głosów zostanie obliczona średnia punktacja.

20 osób z Publiczności, która będzie na żywo oglądać seans będzie również głosować. Osoby te zostaną losowo wybrane i otrzymają karty do głosowania. Najlepszy i najgorszy wynik zostanie odrzucony, a spośród 18 innych zostanie obliczona średnia punktacja. Na jej podstawie zostanie rozstrzygnięty konkurs na Saunamistrza Publiczności. 

Listy startowe

LISTA STARTOWA CZWARTEK3

LISTA STARTOWA PIĄTEK3

lista startowa sobota

 

 

Sprzedaż biletów

bilet4

Współorganizator

aufguss

Patronat

 Burmistrz miasta Czeladź
miasto czeladz

Nasz profil na FB

Zapraszamy do polubienia naszego profilu
facebook

Oferta noclegowa

Specjalna oferta noclegowa 
logo 01 
 
 ART logo jpg
 
 

Licznik odwiedzin

Łączna ilość odwiedzin151190

Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Czym są pliki cookie